Yağsız Süt Tozu

Besin olarak mükemmel bir gıda olan sütün, bütün doğal özelliklerini koruyarak onu dayanıklı hale getirmek ve gıda sanayinin süt ihtiyacını karşılamak için süt tozu üretim teknolojileri geliştirildi.

Süt Tozu üreticisi Fabrikalarımız  Dünya da en gelişmiş sistemlerle, tamamı otomatik, bilgisayar kontrollü, modern tesislerini kurarak, bugün Avrupa normlarında üretim yapmaktadır.

Süt tozu hiçbir katkı maddesi veya imalat yardımcı maddeleri kullanılmadan, bütün kalite kontrolleri yapılmış taze ve sağlıklı sütlerden üretilir. Üretim tamamen otomatik ve bilgisayar kontrollü sistemlerde el değmeden yapılır. Seçilen sütler önce pastörize edilir. Sütün içindeki suyun büyük kısmı vakumlu evapöratörlerde alınarak süt konsantresi elde edilir. Süt konsantresi kurutma odasında, kuru sıcak hava üzerine atomizerle püskürtülerek kurutulur. Kurutulmuş süt zerrecikleri havadan ayrıştırılarak, soğutulur ve özel ambalajlarında paketlenerek depolanır.

Bütün üretim aşamalarında muhtelif noktalardan alınan numunelerle devamlı kalite kontrolü içinde üretilen ürünlerimiz, bütün tetkiklerin tamamlanması ile kalitesi onaylanmış olarak satışa hazır hale getirilmektedir.

İçeriği tamamen saf doğal, %100 süt olan  Süt tozları , yağsız veya tam yağlı süt tozlarıolarak üretilirler. Polietilenli kraft torba ambalajlarda 25kg. olarak gıda sanayinin hizmetine sunulmaktadır.

Yağsız Süt Tozu Ürün Özellikleri
Ürün: Yağsız Süt Tozu
Gramaj: 25 kg
Raf Ömrü: 1 Yıl
Saklama Koşulları: Oda Sıcaklığı
Paketleme: 25 kg’lık kraft kağıdı

YAĞSIZ SÜT TOZU

Ürün Özellikleri

ÜRÜN-SÜT TOZU Yağsız Süt Tozu
ENERJİ-SÜT TOZU 365
PROTEİN-SÜT TOZU 35
YAĞ-SÜT TOZU 1
KARBONHİDRAT-SÜT TOZU 54
KALSİYUM-SÜT TOZU 1280
FOSFOR-SÜT TOZU 995
TUZ-SÜT TOZU 5

 

2 Responsesso far.

  1. abdelmajit saboun diyor ki:

    selam ben abdelmajit tchad cumhurytten siza masaje atiyorum sut tozu icin bilgi almak istiyorum ve fiytler 1 ton fiyt ne kadar ve ticaret le orasyorum ve sizden sut tozu almak istiyorum be benim numara 0023562060751 — 0023599771792

  2. seyfettin.topal diyor ki:

    25 kılo yağsız sut tozu almak ıstıyorum fıyat ne olur
    ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>